В рамках всіх наших проектів наша команда надає велику кількість корисних матеріалів. Натомість в більшості випадків, ми просимо залишити Ваші контактні дані. Нижче я розповім як ці дані можуть бути використані, з моменту, коли Ви погоджуєтеся з отриманням наших розсилок.

Залишаючи свої контактні дані, Ви приймаєте, що ми можемо як використовувати їх самостійно (в рамках політики конфіденційності), так і спільно з нашими партнерами, з Вашої попередньої згоди. Без Вашої згоди ми не передаємо Ваші особисті дані.

Нижче наведено список всіх видів можливого використання Ваших контактних даних, що як вимагають, так і не вимагають окремої згоди з Вашого боку.

1) У момент, коли Ви передаєте свої дані, Ви погоджуєтесь:

  • на використання Ваших даних для інформування Вас про всі наші проекти, в тому числі, що реалізуються спільно з третьою стороною, а також для організації процесу Вашої участі в реалізації даних проектів.
  • на надання Ваших контактів компаніям, що працюють від нашого імені (згідно з офіційним договором).
  • на використання Ваших контактів в наших дочірніх і спільних підприємствах. Інакше кажучи, в компаніях, де не менше 50% нашого пайової участі. При цьому ми зобов’язуємося укладати додаткову угоду про нерозголошення Ваших даних з цими компаніями.
  • на використання Ваших даних в партнерських проектах, або проектах, які позиціонують для нас як спільні. При цьому Ви будете повідомлені про використання, яке буде відбуватися відповідно до політики конфіденційності.
  • у разі продажу нашого бізнесу, так як ми в даному випадку залишаємо за собою право передати бізнес новому власнику цілком, разом з клієнтською базою.

2) Незалежно від того, чи давали Ви свою згоду, ми можемо використовувати Ваші дані за запитом державних служб, а також з метою захисту і запобігання протиправним діям в порядку, передбаченому чинним законодавством.

3) У будь-якому випадку, на Вашу першу вимогу (в тому числі, і шляхом натискання кнопки «відмовитися від розсилки»)

Ваші дані будуть виключені з нашої поточної бази без права поновлення розсилки без повторної передачі Вами контактних даних нам.

Юристи LegalService
вирішать Ваше питання якісно і швидко