Юристи LegalService взяли участі у заході щодо захисту прав мешканців гуртожитків

Защита прав жителей общежитий

03.10.2018 під будівлею Кабінету Міністрів України відбулась мирна акція, спрямована на захист прав мешканців гуртожитків.

Захід організовано Комітетом по захисту мешканців гуртожитків України Всеукраїнської громадської організації “СГОУ “Народна Рада”.

Метою заходу було привернути увагу посадових осіб Уряду і Верховної Радин на необхіднійсть найскорішего прийняття Державної цільової програми передачі гуртожитків у комунальну власність.

Голові Комітету, Миколі Палашу, вдалось привернути увагу на проблеми передачі гуртожитків у комунальну власність. На адресу Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана було передано колективне звернення від мешканців гуртожитків України з проханням прискорити роботу щодо прийняття Державної цільової програми.

Також акція не залишилась без уваги зі сторони Верховної Ради. Відзивчивим до проблем мешканців гуртожитків був депутат Верховної Ради, член депутатської фракції Радикальної Партії Олега Ляшка – Линько Дмитро Володимирович, який пообіцяв учасникам акції підняти питання про захист прав мешканців гуртожитків на законодавчому рівні.

Мешканці гуртожитку по вул. Російські 37 разом з юристом компанії LegalService, Іваном Рощиним у рамках правової допомоги, що надається мешканцям гуртожитку, взяли участь у заході та підтримали роботу Комітету.

 

 

0 0 голосів
Рейтинг статті

Юристи LegalService
вирішать Ваше питання якісно і швидко

Підписка
Підписаться на
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі