ЩО ВКЛЮЧАЮТЬ В СЕБЕ МАТЕРІАЛИ СПРАВИ?

У суді сторони процесу обґрунтовують свою позицію посилаючись на факти, які підтверджуються доказами. Всі докази у сукупності називаються матеріалами справи.

Найбільш типовими матеріалами справи можуть бути: показання свідків, пояснення, довідки, акти органів влади, виписки, висновки експертів.

НАВІЩО ПОТРІБНО ВИВЧЕННЯ МАТЕРІАЛІВ СПРАВИ?

Якщо так слалось, що ви є стороною в цивільному процесі (позиваєтесь до держоргану, сусідів, отримуєте спадщину) - Ви позивач у цивільній справі, або Ви є відповідачем виникає питання як вирішити справу на свою користь?

Вибудувати правильну позицію допоможе досвідчений юрист, попередньо провівши детальне вивчення матеріалів справи. Для цього юрист, не тільки вивчить документи, а й зможе оцінити ситуацію в цілому і запропонує оптимальний для Вас вихід.

ЧОМУ МАТЕРІАЛИ СПРАВИ ПОВИНЕН ВИВЧИТИ ЮРИСТ?

Прочитати норми Закону не є проблема, тому що їх легко знайти в загальному доступі, наприклад через Інтернет, так навіщо платити більше? Так вважає більшість людей і програють судові засідання. Це відбувається тому, що читаючи закон, громадяни упереджені у своїй правоті і прочитавши положення акта не завжди розуміють його саме так, як бачать цю норму інші учасники процесу (суддя, адвокат, представник). Тільки досвідчений юрист може вивчивши матеріали справи об'єктивно оцінити ситуацію і вибудувати ефективну лінію захисту.

Слід звернути увагу, що справа зберігається в канцелярії суду. Законом не передбачено чітких тимчасових рамок, коли після звернення громадянина, повинно бути надано справу для ознайомлення. Користуючись прогалинами в законодавстві, суди можуть порушувати права громадян в наданні справ, пропонуючи їм звернеться на наступний день, тиждень і т.д.

ЩО ВКЛЮЧАЄ ВИВЧЕННЯ МАТЕРІАЛІВ СПРАВИ?

Юрист оцінює кожен документ на предмет його відношення до справи, допустимості та достовірності.

Наприклад, документ вважається таким, що не має відношення до справи, якщо він не містить інформацію про обставини справи.

Допустимість означає можливість використовувати доказ з позиції законності його отримання.

Достовірність визначається в ході оцінки джерела інформації (на скільки йому можна довіряти).

Вивчення матеріалів справи вимагає уважного ставлення з боку юриста. В ході даної діяльності може бути складено коротке резюме з копіями документів справи, виписок та ін.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ВИВЧЕННЯ МАТЕРІАЛІВ СПРАВИ?

Вартість роботи по вивченню матеріалів справи варіюється від кількості доказів і складності справи. В середньому вартість послуг складає 500 грн. без урахування витрат на представництво.

Корисні матеріали:

Перегляньте інші статті по даній темі:

Послуги юриста в суді

Отримати рішення суду

Юристи LegalService
вирішать Ваше питання якісно і швидко