Такі да! Повернути гроші, витрачені на юриста можна!

вернуть деньги, потраченные на юриста

МИ ЗНАЄМО, ЯК ПОВЕРНУТИ ГРОШІ, ВИТРАЧЕНІ НА ЮРИСТА.

Дешеве або тим більше безкоштовне-хорошим, як ми знаємо, не буває. Але цілком реально отримати рішення суду про відшкодування витрат і повернути гроші, витрачені на юриста, якщо Ви є тією стороною, на чию користь виграно справу.

Переліку або списку документів, які б гарантували, що суд задовольнить прохання відшкодувати витрати на правову допомогу – немає. Але ми розповімо, який пакет документів потрібен на практиці, щоб Ваші витрачені гроші на послуги юриста повернулися до Вас.

ДИПЛОМ ПРО ОСВІТУ (ст.56 ЦПК УКРАЇНИ)

Представляти інтереси сторони клієнта в суді може будь-яка людина, якій Ви довіряєте, проте для того, щоб повернути витрачені кошти – Ваш представник повинен мати юридичну освіту.

ДОГОВІР І АКТ ВИКОНАНИХ РОБІТ

Якщо Вам надають правову допомогу, необхідно обов’язково укласти Договір про надання юридичних послуг (Договір про надання правової допомоги (правових послуг) і т.п.). У міру виконання зобов’язань згідно з Договором, підписуйте Акти виконаних робіт. Це підтвердить факт надання Вам інформаційної допомоги (консультації юриста) і надання послуг.

РОЗРАХУНОК (ПОГОДИННИЙ) ВАРТОСТІ ПОСЛУГ ЮРИСТА

Говорячи простою мовою, це деталізований рахунок на послуги в сфері права. За запитом Вам складуть його без особливих проблем.

ДОКУМЕНТИ ПРО ОПЛАТУ ПРАВОВИХ ПОСЛУГ

Збережіть і надайте суду документи, які підтверджують те, що Ви оплатили послуги юриста згідно таблиці-розрахунку вартості і Акта. Таким документом може виступати Квитанція, Чек, Прибутковий касовий ордер, Меморіальний ордер, Заява про перерахування коштів безготівковим шляхом.

Залиште заявку на нашому сайті і юрист компанії LegalService розповість Вам про те, як повернути гроші, витрачені на юриста.

0 0 голосів
Рейтинг статті

Юристи LegalService
вирішать Ваше питання якісно і швидко

  Підписка
  Підписаться на
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі