Стягнули з підрядника 30 000 грн.

наказали подрядчика

ІСТОРІЯ

До нас звернувся клієнт з проханням допомогти вирішити проблему: згідно договору підряду, одна компанія зобов'язалася виконати роботи з ремонту об'єкта нерухомості, що належить власнику. Слід зазначити, що оплата послуг підрядника здійснювалася частинами перед кожним новим етапом робіт.

В процесі виконання договору, підрядник виявився несумлінним і нашому клієнту було завдано матеріальної та моральної шкоди. Спроби змусити підрядника виконати умови договору або повернути передані йому гроші результату не дали.

Опинившись у такій ситуації клієнт змушений був шукати юридичну підтримку і звернувся за допомогою до компанії LegalService.

НАША РОБОТА

Юристи LegalService уважно вивчили матеріали справи: договір підряду, додатки, інші документи, передані клієнтом. Було прийнято рішення продовжувати тяжбу у судовому порядку. Основою для позовних вимог стали положення Цивільного кодексу України про виконання договірних зобов'язань і відповідальності боржника, а також Закон України «Про захист прав споживачів».

Крім матеріальної та моральної шкоди, юристи LegalService розрахували суму штрафних санкцій.

РЕЗУЛЬТАТ

В судове засідання були надані достатні відомості про неналежне виконання підрядником зобов'язань і як результат - позовні вимоги були задоволені в повному обсязі.

З рішенням суду можна ознайомитись в єдиному реєстрі за посиланням

Далі рішення суду передано до виконавчої служби для стягнення боргу в примусовому порядку, в т.ч. шляхом реалізації майна боржника.

0 0 голосів
Рейтинг статті

Юристи LegalService
вирішать Ваше питання якісно і швидко

  Підписка
  Підписаться на
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі