Отримати рішення суду

Забрать решение суда

ТРЕБА ОТРИМАТИ РІШЕННЯ СУДУ?

Остаточною крапкою в цивільній справі є рішення суду. Рішення видається в одній з таких форм: ухвала, постанова, наказ. Рішення має певну структуру, що дозволяє поділити його на такі частини:

  • вступна;
  • описова;
  • мотивувальна;
  • резолютивна.

Висновки судової інстанції по суті справи, що розглядається вказані в резолютивній частині.

ХТО МОЖЕ ОТРИМАТИ РІШЕННЯ СУДУ?

Рішення суду видається Всім без виключення учасникам процесу (позивачу, представнику, відповідачу і ін.).

Інші особи, інтереси яких зачіпаються в рішенні так само мають право заявити про видачу рішення.

ЧЕРЕЗ СКІЛЬКИ ЧАСУ МОЖНА ОТРИМАТИ РІШЕННЯ СУДУ?

Рішення суду видається негайно після його оголошення. Рішення оголошується в той день, коли слухання справи закінчено. При необхідності скласти складне рішення, термін його виготовлення може бути продовжено до 5 днів. Повний текст судового рішення надсилається протягом двох днів після його складання.

ЯКИМ ЧИНОМ ПОВИННІ НАПРАВЛЯТИСЯ РІШЕННЯ?

Якщо рішення оголошувалося без Вас, то воно направляється на поштову адресу, вказану Вами в документах справи рекомендованим листом з повідомленням, в будь-яке місто, в якому Ви перебуваєте. Забрати його на пошті може тільки та людина, якій адресовано рішення.

ЯК ОТРИМАТИ РІШЕННЯ ПОШТОЮ?

Судове рішення відправляється на пошту, за заявою про надання його копії. Звертаємо увагу, що разом із заявою, необхідно внести плату в сумі 5,47 грн. за кожну окрему сторінку рішення. Копія рішення буде спрямована на Вашу адресу.

Процедура отримання рішення з архіву суду - аналогічна. У заяві вказується інформація, яка дозволить знайти рішення (№ справи, ПІБ сторін, зміст і т.д.).

Важливо! У разі, коли Вам необхідно оскаржити рішення, Вам якомога швидше необхідно отримати його копію, тому що після тридцяти днів з дня його проголошення Ви втрачаєте можливість подати заяву в апеляційний суд.

ЯК ОТРИМАТИ СУДОВЕ РІШЕННЯ НА E-MAIL?

З 2013 року в Україні функціонує сервіс «Електронний суд». В рамках даного сервісу, учасник процесу може разом з документами на пошту отримувати копії процесуальних документів на e-mail. Для отримання документів необхідно:

  • зареєструватися в системі через веб-портал судової влади;
  • подати заявку до суду.

ЯК ОТРИМАТИ СУДОВЕ РІШЕННЯ НА РУКИ?

Всі документи справи, у т.ч. рішення зберігаються в канцелярії судових органів. Щоб отримати рішення, необхідно звернутися до суду, який розглядав справу особисто або довірити вирішення цього питання нам. Ми надаємо послугу отримати рішення суду, яка передбачає наші дії щодо звернення від Вашого імені до суду із заявою про видачу рішення суду. Все спілкування з співробітниками канцелярії, оплату держмита беремо на себе. Вам залишається лише дочекатися судового рішення на пошту, або іншим зручним для Вас способом.

Корисні матеріали:

Скачать: Зразок заяви про видачу копії рішення
Скачано: 1355, размер: 130.6 KB, дата: 11.Вер.2019

Скачать: Зразок заявки про отримання документів на e-mail
Скачано: 829, размер: 14.2 KB, дата: 28.Тра.2018

Перегляньте інші статті по даній темі:

Послуги юриста в суді

Вивчення матеріалів справи

Юристи LegalService
вирішать Ваше питання якісно і швидко