Оформити перепустку в АТО

Пропуск в АТО

Оформити перепустку в АТО

Озброєний конфлікт на Сході України позначився на режим перетину лінії зіткнення. Якщо Ви переселенець, або у Вас виникла необхідність побувати в зоні АТО, то Вам точно буде потрібно оформити перепустку в АТО.

Процедура оформлення пропуску користувачами інтернету є досить простою і не займе багато часу. Інше питання - що робити старшому поколінню, яке пам'ятає час, коли телевізор в квартирі був рідкістю? Залишимо це питання на совісті «можновладцев».

Для початку, щоб оформити перепустку в АТО, необхідно пройти реєстрацію на спеціальному сайті СБУ https://urp.ssu.gov.ua.

Реєстрація потребує від нас заповнення анкетних даних (ПІБ, дата народження). Слід звернути увагу на графу «Електронна пошта». Для реєстрації на сайті СБУ рекомендуємо використовувати адреси електронної пошти на сайтах @ ukr.net або @ gmail.com.

Факт реєстрації необхідно буде підтвердити на пошті, яку Ви вказали раніше, туди ж приходить логін і пароль для входу на сайт СБУ.

Далі необхідно використовуючи отримані для доступу логін і пароль зайти на сайт СБУ і подати заявку на оформлення пропуску в АТО.

У заявці зазначаються: ПІБ, код, дані паспорта.

Далі в графі «місце фактичного перебування» необхідно вказати адресу на підконтрольній території, куди Ви переселилися (тому що пропуск для перебування в зоні АТО, а не навпаки). «Місце реєстрації» - вказується адреса прописки.

Метою поїздки може бути візит до родичів, контроль за станом нерухомості, навчання, здійснення трудової діяльності і т.д. Далі маршрут, наявність дітей і готово! Заявка подана.

Заявка на отримання перепустки в АТО розглядається протягом 10 робочих днів.

Періодично її статус можна перевіряти в розділі «Історія подачі заяв» У випадку, якщо все пройшло успішно, в історії буде запис «оформлено».

Важливо! Намагайтеся не втратити доступ до електронної пошти, через яку Ви реєструвалися на сайті СБУ - це Ваш єдиний канал зв'язку з адміністрацією сайту, забули до неї доступ, а в базі вже є заявка з Вашим паспортом - можуть виникнути проблеми з оформленням пропуску в АТО.

Перегляньте інші статті по даній темі:

Отримати довідку переселенця

Опубліковано в АТО

Юристи LegalService
вирішать Ваше питання якісно і швидко