Щоб скласти позовну заяву на розлучення потрібно знати, що позов до суду включає в себе 4 частини:
- Вступну, 2. Описову, 3. Мотивувальну і 4. Прохальну.
Розберемо кожну з них окремо.
-
ВСТУПНА ЧАСТИНА
У вступній частині заяви про розлучення вказується назва і адреса суду, ім’я та дані сторін (місце проживання, поштовий індекс, способи зв’язку).
Далі необхідно вказати назву нашого документа і предмет заяви.
-
ОПИСОВА ЧАСТИНА
В описовій частині слід вказати факти і обставини, необхідні суду для вирішення справи. У нашому випадку вказуємо дату укладення шлюбу, наявність спільних дітей, чи припинені фактично відносини.
-
МОТИВУВАЛЬНА ЧАСТИНА
Далі вказуються підстави для розірвання шлюбу, чому суду необхідно задовольнити Ваші позовні вимоги, в нашому випадку привести аргументи чому подальше збереження шлюбу неможливо. Так само обов’язково вказуються посилання на статті законів, які підкріплюють Вашу позицію.
-
ПРОХАЛЬНА ЧАСТИНА
У прохальній частини необхідно максимально чітко і повно сформулювати свої вимоги, рекомендуємо буди вкрай уважними під час формулювання вимог, оскільки суд не додасть нових пунктів, якщо Ви щось забудете.
Не забуваємо у вимогах вказати Вашу позицію на рахунок прізвища після розлучення. В кінці необхідно перерахувати документи (або їх копії), які ми будемо направляти разом з позовом. Слід звернути увагу, що разом з позовом про припинення шлюбу, до суду також направляється документ про укладення шлюбу в оригіналі.
В якості додатків до позову, необхідно додати документи, що підтверджують заявлені вимоги (довідки про доходи, характеристики, медичні документи і ін.).
Підписати позов може і позивач і представник (в такому випадку потрібно відправити в суд довіреність).
Останній реквізит: дата і підпис.
Корисні матеріали:
[Download url = “https://legalservice.com.ua/wp-content/uploads/2017/03/rozirvannia_shluby.docx” title = “Cкачати готовий зразок позовної заяви”]
Перегляньте інші статті по даній темі:
Отправить ответ