Як розрахувати судовий збір?

Зверніть увагу на 2 питання, і оплата судового збору стане легше простого!

При подачі позову додається оригінал квитанції про сплату судового збору.

Це правило не стосується випадків, коли Ви звільняєтесь від сплати судового збору або судовий збір не стягується. Некоректна сума оплати збору, помилка навіть в 1 гривню може затягнути судовий процес.

Вам нададуть час на доплату, однак на практиці це відбувається близько місяця. Якщо Вам важливо розгляд справи без затримок на такі дії, як розрахунок і оплата судового збору повинні бути правильними.

Розглянемо всього 2 питання.

 1. КОРЕКТНІ ЗНАЧЕННЯ РЕКВІЗИТІВ ОТРИМУВАЧА СУДОВОГО ЗБОРУ.

Як і визначення підсудності, це важливий етап. Адже якщо кошти при оплаті судового збору надійдуть до неналежного отримувача – позов не буде розглянуто до усунення помилок. Зверніть увагу, якщо реквізити отримані давно, вони могли змінитися. Коректні реквізити можна уточнити на сайті суду, на інформаційному стенді в приміщенні суду або замовити безкоштовний розрахунок судового збору у нас. Фахівці направлять Вам реквізити оперативно і абсолютно безкоштовно!

 1. РОЗРАХУНОК СУМИ СУДОВОГО ЗБОРУ

Коли Ви знайшли актуальні реквізити, важливо сплатити потрібну суму: не перебільшивши її, але і не зменшуючи, щоб позов прийняли в роботу. Сума залежить від характеру і кількості позовних вимог. Кожна позовна вимога оплачується окремо. Уважно перечитайте позов, порахуйте вимоги майнового і немайнового характеру, розрахуйте суму. Ставки судового збору завжди можна уточнити, відкривши Закон України “Про судовий збір” або отримати у наших фахівців. Нагадуємо, що без вихідних Ви можете замовити безкоштовну юридичну консультацію за телефоном, а інформація про те, як скласти і подати позов знаходиться тут.

Корисні посилання:

Калькулятор судового збору

Перегляньте інші статті по даній темі:

Як скласти позовну заяву на розлучення

Як подати до суду на розлучення

0 0 голосів
Рейтинг статті

Юристи LegalService
вирішать Ваше питання якісно і швидко

  Підписка
  Підписаться на
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі