Вранці стільці – ввечері гроші: як скласти договір про надання послуг?

Договор на оказание услуг

Ви вирішили відкрити власний бізнес, побудувати будинок, зробити ремонт, перевезти меблі, пройти курс оздоровлення, написати книгу або замовити прибирання в клінінговій компанії, з Вас просять передоплату або гарантії? Не покладайтеся лише на розмови, складіть договір про надання послуг, тим самим застрахуйте себе і свої нерви від зайвих проблем у майбутньому!

Велика частина цивільно-правових зобов'язань припадає на сферу обслуговування, серед них можна виділити такі

ВИДИ ДОГОВОРІВ ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ

 • побутові
 • підприємницької діяльності.

Згідно з договором про надання послуг, одна сторона зобов'язується надати послугу іншій, а та в свою чергу зобов'язується оплатити її, якщо інше не передбачено договором.

ДОГОВІР ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ: ЩО ВСЕРЕДИНІ?

Договір про надання послуг оплатний і двосторонній, оскільки описує обов'язки і права обох сторін, вміст яких складають: терміни, черговість і порядок розрахунків, а також акт виконаних робіт за договором про надання послуг.

Форма договору про надання послуг стандартна, письмова, має складатися з таких аспектів: сторони, предмет і умови.

Сторони, визначаються гранично чітко, ними можуть бути як фізичні особи так і організації, але якщо укладається договір про надання послуг між юридичними особами, необхідно вказати повне найменування організації, а також реєстраційний номер підприємства з Єдиного державного реєстру.

Предметом договору про надання послуг є сама робота, яку бажано конкретизувати. Варто детально описати умови її надання, права, обов'язки замовника та виконавця, а також порядок вирішення спорів з досудової стадією або без неї.

У разі відмови від надання послуг, можливості неякісного обслуговування або інших спірних моментів, які замовник і виконавець не можуть узгодити між собою, складається претензія за договором про надання послуг, з якою потім можна звертатися до суду. Розірвання зобов'язань здійснюється в загальному порядку, передбаченому главою 53 ЦК України.

Зразок договору про надання послуг можна подивитися на нашому сайті нижче, або зверніться до нашого юриста, який з радістю допоможе скласти Вам його, враховуючи всі ваші побажання і інтереси. Хороший юрист - запорука успішного бізнесу! Звертайтеся до юристів LegalService вже сьогодні, а ми подбаємо про Ваш завтрашній день.

Скачать: Зразок договору про надання послуг
Скачано: 6372, размер: 12 KB, дата: 22.Кві.2020
4.5 2 голосів
Рейтинг статті

Юристи LegalService
вирішать Ваше питання якісно і швидко

  Підписка
  Підписаться на
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі