Договір купівлі-продажу: страхуємось від ризиків

Продажа

ДОГОВІР КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ: НАВІЩО ВІН ПОТРІБЕН?

Бізнес у сфері продажу на сьогоднішній день є найбільш прибутковим. Продається все: квартири, машини, техніка, книги, товари з Китаю. Кожен тип продажів має свої особливості. Сьогодні ми розповімо про юридичний аспект продажів і розглянемо договір купівлі-продажу. Даний вид зобов’язань є найбільш поширеним як серед компаній так і в діяльності фізичних осіб – підприємців.

ЗАХИСТ ПОКУПЦЯ

Отже, Ви вирішили зайнятися продажами, визначилися з нішею, зв’язалися з контрагентами, знайшли клієнтів – все готово до торгівлі, Ви вже відчуваєте запах зароблених доларів.

На словах партнери обіцяють забезпечити економічно вигідні для Вас умови. Тут потрібно бути обережним! Слова так і можуть залишитися словами, а вклавши гроші в проект Ви можете втратити більше, ніж розраховували заробити.

І тут слова гарантія, попередня оплата, завдаток, зобов’язання повинні бути Вами вивчені вздовж і поперек.

Юридично закріпити всі зобов’язання сторін за угодою допоможе договір купівлі-продажу.

ЗАХИСТ ПРОДАВЦЯ

Ви вдало закупили товар. Наступним етапом бізнес-проекту є організація збуту товару.

Важливо! Не всі Ваші клієнти купують товар, щоб стати власником.

Трапляється зустріти «шопоголіків», бажаючих покористуватися річчю і повернути її продавцеві, при цьому зробивши нерви на питанні якості або нестачі інформації про товар. Як ви думаєте, що допоможе нам уникнути непотрібних ризиків ?! Правильно! – Договір купівлі-продажу, в якому Ви виступаєте вже не покупцем, а продавцем.

ЮРИДИЧНІ АСПЕКТИ

Згідно договору купівлі-продажу продавець продає товар покупцю, а покупець повинен купити товар і заплатити певну вартість (ст.655 ЦК України).

Договір купівлі-продажу визнається укладеним у момент домовленості щодо істотних його умов.

Особливою умовою договору купівлі-продажу є предмет. У свою чергу, до предмета відносять як вже існуючий товар так і той товар, який буде придбано продавцем у майбутньому.

РЕЗЮМЕ

Договір купівлі-продажу відносять до найбільш поширених видів договорів. Основними завданнями такого договору є взаємний захист прав сторін.

Договір купівлі – продажу необхідний для того, щоб захистити себе від непотрібних ризиків, крім того, наявність договору купівлі-продажу є обов’язковою вимогою для забезпечення фінансової дисципліни господарської діяльності.

Юристи компанії LegalService займаються підготовкою договорів різної складності.

Зразок договору купівлі-продажу можна скачати за посиланням:

Скачать: Договір купівлі - продажу
Скачано: 456, размер: 59.5 KB, дата: 30.Тра.2018

Нагадаємо, хороший юрист – запорука успішного бізнесу! Звертайтеся до юристів LegalService вже сьогодні, а ми подбаємо про ваш завтрашній день!

0 0 голосів
Рейтинг статті

Юристи LegalService
вирішать Ваше питання якісно і швидко

  Підписка
  Підписаться на
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі