Абонентське обслуговування

Абонентское обслуживание

Абонентське юридичне обслуговування, як одна з послуг, що надаються компанією Legal Service, це хороша можливість в будь-який зручний для Вас час і за зниженими цінами отримати допомогу кваліфікованого юриста.

У ЯКИХ ВИПАДКАХ МИ РЕКОМЕНДУЄМО ЗАМОВИТИ АБОНЕНТСЬКЕ ЮРИДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ?

Вам підійде абонентське юридичне обслуговування, якщо:

  • у Вас немає штатного юриста;
  • Ви хочете отримати кваліфіковану вузькоспеціалізовану допомогу;
  • Вам необхідно отримати «погляд з боку» на конкретну ситуацію.
  • Вам потрібні послуги висококваліфікованого юриста для вирішення періодичних завдань - тоді абонентське обслуговування стане хорошим виходом.

АБОНЕНТСЬКЕ ЮРИДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ВКЛЮЧАЄ:

ЮРИДИЧНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Абонентське юридичне обслуговування передбачає надання різного роду усних або письмових консультацій з посиланнями на норми законодавства. Даний вид підтримки дозволить прийняти рішення при укладенні угоди з урахуванням законодавчих вимог.

ОПЕРАТИВНЕ ІНФОРМУВАННЯ

Такий вид послуг дозволяє дізнаватися про зміни в законодавстві, що стосуються діяльності Вашої компанії. Так само якщо Вам знадобиться конкурентний нормативно-правовий акт, Ви завжди зможете його запросити у нас.

УЧАСТЬ У ПЕРЕГОВОРАХ

Участь нашого юриста в переговорах при укладанні угод або вступ до вже реалізуються бізнес - проекти додасть Вашому бізнесу додатковий репетиційний «плюс» в очах партнерів, допоможе домогтися найбільш вигідних умов по угоді, а так само мінімізує можливі ризики.

СКЛАДАННЯ І ЮРИДИЧНУ ЕКСПЕРТИЗУ ДОГОВОРІВ

Наші юристи допоможуть формалізувати наявні домовленості з партнерами. Слід звернути увагу, що відсутність в договорі обов'язкових елементів може бути приводом для скасування угоди. Юридична експертиза договору допоможе уникнути подібних ситуацій.

ДОСУДОВЕ ВРЕГУЛЮВАННЯ СПОРІВ І СУДОВИЙ ЗАХИСТ

Абонентське юридичне обслуговування передбачає участь юриста в разі необхідності направити або підготувати відповідь на претензію. Наш юрист має досвід представництво в судах, знайомий з судовою практикою і може запропонувати оптимальну тактику для вирішення Вашого питання.

Ваші вигоди при виборі послуги абонентське юридичне обслуговування:

  1. Захист від передоплати і підвищення ціни на послуги;
  2. Мінімальна участь клієнта у вирішенні питання;
  3. Доставка документів. Персональний менеджер.

Замовивши у нас послугу, абонентське юридичне обслуговування, Ви делегіруете нам рішення Ваших юридичних завдань або їх частини що дозволить сконцентрувати увагу на головній напрямку Вашого бізнесу.

Просмотрите другие статьи по данной теме:

Безкоштовна юридична консультація

Підготовка господарських договорів

Юристи LegalService
вирішать Ваше питання якісно і швидко