Будь-який успішний бізнес потребує юридичного супроводу.

Чому це важливо?

У процесі ведення господарської діяльності наші клієнти стикаються з ситуаціями, коли необхідно прийняти зважене, юридично обґрунтоване рішення. Наприклад, відділ маркетингу пропонує новий напрямок у розвитку бізнесу, але не враховані питання відповідності це напрямки вимог законодавства, яке, як відомо, постійно змінюється. В даному випадку ми готові запропонувати нашим клієнтам розгорнутий усний або письмовий (за вашим бажанням) аналіз ситуації і надати консультацію.

Інший приклад, є домовленість з партнерами і виникла необхідність укласти договір.

Якісно підготовлений господарський договір, в якому враховані всі інтереси сторін - запорука гарної угоди на взаємовигідних умовах.

Крім того, індивідуально розроблений і юридично грамотно складений господарський договір є необ'емлемим продовженням комерційної пропозиції.

Розвиваючи і розширюючи свій бізнес, наші клієнти збільшують географічну площа надання послуг або продажу товарів. Згодом виникла потреба комунікувати з партнерами і клієнтами з інших міст або країн.

Юристи компанії LegalService готові супроводжувати Ваш бізнес шляхом розробки контрактів ЗЕД будь-якої складності, при необхідності переводити будь-якою європейською мовою.

Найбільш затребувані послуги з супроводу бізнесу ми зібрали в пакетних пропозиціях і готові запропонувати нашим клієнтам в рамках абонентського обслуговування.

Юристи LegalService
вирішать Ваше питання якісно і швидко