Суд відмовив ПриватБанку у стягненні відсотків за «кредиткою»

Приватбанк пеня

Суд отказал ПриватБанку во взыскании процентов по «кредитке»

Спори з банками найчастіше пов'язані з системними порушеннями прав позичальника.

Звернувшись в банк за будь-якої послугою, клієнт, як правило отримує в навантаження купу додаткових продуктів, і обов'язково «картка універсальна» - або просто «кредитка». При цьому, ніякого договору про надання кредиту банк не пропонує, а замість цього клієнт підписує заявку про приєднання до Публічної оферти. Така заявка не може розцінюватися як типова форма кредитного договору.

На цей рахунок склалася відмінна (з точки зору клієнта) практика Верховного Суду (справа № 342/180/17-ц), про те, що не підлягають стягненню з клієнта, відсотки і штрафи, нараховані на заборгованість, яка виникла в результаті використання кредитки.

До нас звернувся клієнт і повідомив, про те, що за заявою ПриватБанку щодо нього судом прийнято заочне рішення про визнання боржником і стягнення з клієнта боргу в сумі 12 000 грн., 10 000 грн. з яких - це штрафи і пеня.

Адвокати Legal Service розробили стратегію захисту клієнта.

Для початку було прийнято рішення скасувати прийняте рішення суду.

Потім на підставі практики Верховного Суду ми склали відзив на позовну заяву, в якому вказали заперечення щодо підстав стягнення з нашого клієнта заборгованості в заявленому ПриватБанком розмірі.

Як результат, 24.07.2020 року суд прийняв до уваги доводи сторони захисту і стягнув з нашого клієнта ТІЛЬКИ суму основного боргу - 2 600 грн..

Таким чином, нам вдалося зменшити суму боргу клієнта практично на 10 000 грн.!

0 0 голосів
Рейтинг статті

Юристи LegalService
вирішать Ваше питання якісно і швидко

  Підписка
  Підписаться на
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі