Списати борги по мікропозикам

Списать-долги-по-микрозаймам

Наша команда юристів, адвокатів з досвідом роботи більше 10 років в судах напрацювала успішну практику, що дозволяє списати борги по мікропозикам в таких структурах як MYCREDIT, MILOAN, Credit plus, Alex Credit, CREDITUP, ШвидкоГроші, ВСІМ КРЕДИТ, ЄвроГроші, ПРОСТОЗАЙМ, Moneyveo, Гоуфінгоу , АІА ФІНАНС ГРУП, Еврогроші і інші.

Використавши напрацьовану практику, ми можемо не тільки своєчасно і якісно захистити Ваші права, але також покарати фінансові компанії завдяки застосуванню до них державою різних грошових штрафних санкцій аж до позбавлення їх ліцензії. Однак не кожен може дозволити собі додаткові витрати на адвоката, тому ми пропонуємо набір інструментів, які дозволять боржникові самому списати борги по мікропозикам

Як самому списати борги по мікропозикам?

Ми розробили ефективні інструменти боротьби з МФО на стадії досудового регулювання спору, які включають в себе форми заяв і докладну інструкцію по їх напрямку в різні структури.

Шаблони офіційних листів виконані з посиланнями на нормативно-правові акти, до яких позичальник або його представник може звертатися в МФО, різні державні органи з метою захистити себе від нарахування непідйомних відсотків, пені та штрафів, а також списати борги по мікропозикам.

Використовуючи запропоновані форми заяв, які ми підготували і наш багаторічний досвід, Ви зможете самостійно вести діалог на рівних з МФО, аргументувати свою позицію, захистити себе від обману, який застосовують МФО, користуючись незнанням Вами Ваших прав.

Навіть маючи 10-20 мікропозик Ви зможете контролювати весь процес розв'язання Ваших проблем без супроводу юриста, не маючи спеціальної освіти. Все, що Вам необхідно, слідувати вказівкам щодо заповнення та відправки заяв до відповідних структур. Вам надається можливість не оплачувати роботу юриста, а самостійно взяти в свої руки Ваші справи. Адже дійсно кому, як не Вам особисто найцікавіше покінчити зі своїми проблемами раз і назавжди. Отже, давайте розглянемо алгоритм дій щодо списання боргів по мікропозикам.

Стратегія, яка дозволить списати борги по мікропозикам

 1. Збір доказів для захисту прав боржника.
 2. Складання скарг на адресу МФО і в різні державні структури.
 3. Відправлення листів. Докладна інструкція.
 4. Списання боргу по мікропозикам перед МФО без звернення до суду. Отримання гарантійного листа МФО.
 5. Визнання в суді договору кредитування недійсним. Коли це спрацює, а в яких випадках існують ризики.
 6. Захист від позову МФО в суді. Як вийти з судового спору з максимальним виграшем.

У разі, якщо Ваш суперечка вже розглядається в суді, Вам швидше за все знадобитися допомога професійного адвоката, оскільки судовий процес досить складний етап дозволу кредитних відносин і має свої правила.

Наш адвокат, Олена Музика, спеціалізується по кредитним спорах і з радістю готова допомогти вирішити Ваше питання.

Якщо ж Ви вирішили самостійно захищати свої інтереси, ми готові запропонувати пакет документів, який дозволить списати борги по мікропозикам.

Форми заяв, які входять до пакету документів:

 • заява від імені позичальника на надання інформації по кредиту, припинення агресивної підприємницької діяльності, заборона на використання персональних даних.
 • скарга про порушення прав позичальника в Національну комісію з регулювання ринку фінансових послуг.
 • повторна скарга до Національної комісії з регулювання ринку фінансових послуг.
 • заяву в правоохоронні органи на незаконні дії МФО (Вимагання, Самоправність, Примус до виконання цивільно-правових зобов'язань, Порушення недоторканності приватного життя).
 • скарга до Управління захисту прав споживачів фінансових послуг Національного банку України.
 • відзив на позовну заяву МФО (самопредставництво в суді).

Також в комплект документів входить детальна Інструкція, в якій розглянуті описані Стратегії виходу з боргової ями, завдяки яким Ви зможете закінчити свої відносини з кредиторами МФО на найсприятливіших умовах для Вас.

Всі документи надаються в форматі MS Word, готові до редагування. Вам залишається тільки вписати свої дані.

Форми заяв надаються за принципом «As is» ( «як є»), без яких-небудь доопрацювань з нашого боку..

Як купити пакет документів по списанню боргів по мікропозикам

Купити пакет документів Ви можете, сплативши його вартість на нашому сайті.

На сьогодні вартість всього пакету документів становить 550 грн.

Як перевірити ефективність пакету документів?

Позитивні рішення щодо списання боргів по мікропозикам.

0 0 голосів
Рейтинг статті

Юристи LegalService
вирішать Ваше питання якісно і швидко

  Підписка
  Підписаться на
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі