Складання документів

Составление документов

Отримавши консультацію досвідченого юриста, для вирішення питання - в 90% може виникнути необхідність скласти юридичний документ.

Складання юридичних документів - це робота юриста по формуванню і відтворенню позиції клієнта в юридично обґрунтованому грамотному стилі і у формі конкретного документа.

Підготовка таких актів передбачає наступні етапи:

  • правовий аналіз ситуації;
  • вивчення позиції клієнта;
  • пошук норм права, що обґрунтовують дану позицію.

ЯК СКЛАСТИ ЮРИДИЧНИЙ ДОКУМЕНТ: ВИМОГИ

Немає необхідності переконувати Вас в значущості правильно складеного юридичного документа. Обов'язково вказуються реквізити адресата і відправника, назва. На всіх без винятку актах вказується дата і підпис. Що ж стосується наповнення, то якісно підготовлений проект - лаконічний, зрозумілий і легко читається. Крім того, обов'язковою вимогою є наявність посилань на юридичні норми. Також, пам'ятайте і про вимоги діловодства - деяким актам обов'язково присвоюється реєстраційний номер. Всі юридичні документи ми поділяємо на дві категорії:

  • правові документи;
  • процесуальні документи.

СКЛАДАННЯ ПРАВОВИХ ДОКУМЕНТІВ (ЛИСТИ, ЗВЕРНЕННЯ, СКАРГИ, ПРЕТЕНЗІЇ, ДОГОВОРИ)

Для успішного вирішення Вашої проблеми зовсім не обов'язково відразу йти до суду, оскільки це досить складний процес. Не менш ефективним способом врегулювання спору є підготовка і складання правових документів. Наприклад, підготовка заяв або надсилання листів на адресу державних служб та ін ..

Їх підготовка вимагає використання правил складання правових документів: викладаючи думки послідовно, використовуючи юридичну термінологію і посилаючись юридичні акти.

СКЛАДАННЯ ПРОЦЕСУАЛЬНИХ ДОКУМЕНТІВ (ПОЗОВИ, ВІДЗИВИ, КЛОПОТАННЯ, ЗАЯВИ, МИРОВА УГОДА)

Підготовка таких документів для вас стає актуальною, якщо Ви захищаєте свою позицію у судовій інстанції. Позовна заява, відзив на позов - основні з них. Разом з тим, якщо необхідно залучити свідка, розглянути справу без Вашої участі, призначити експертизу у справі - то необхідно скласти заяву процесуального характеру.

Компетентно та грамотно складений процесуальний документ може стати гарним початком у розгляді Вашої справи.

ХТО МОЖЕ СКЛАСТИ ЮРИДИЧНИЙ ДОКУМЕНТ?

Скласти документи низької категорії складності (наприклад, з питань розлучення) Ви можете самостійно, у нас є приклади безкоштовних цивільно-процесуальних та правових документів. Якщо Ваша ситуація досить спірна, вимагає вузької спеціалізації в сфері права або є нюанси в позиції другої сторони - зверніться за порадою до юриста-практика, який володіє технікою складання юридичних документів. Він допоможе скласти не тільки грамотний текст, а й врахувати особливості судової практики, правила ділового листування.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ СКЛАСТИ ЮРИДИЧНИЙ ДОКУМЕНТ?

Вартість підготовки юридичного документа визначається складністю питання. В середньому ціни на підготовку документів варіюються від 150 грн. до 500 грн. У деяких випадках (напр. складання відзивів в апеляційній інстанції), що вимагають значних витрат часу і ресурсів (коли над складанням документа працює більше 2 фахівців), витрати можуть перевищувати 1000 грн.

Складання кожного юридичного документа - важливий етап у вирішенні Вашого питання. Кожна речення в документі, будь то позов або заява, - повинно обов'язково бути грамотним і аргументованим. Приділіть цьому особливу увагу!

Юристи LegalService допоможуть підготувати юридичний документ будь-якої складності.

Юристи LegalService
вирішать Ваше питання якісно і швидко