Розірвано шлюб з іноземцем

расторгнуть брак с иностранцем

У грудні 2017 року в компанію Legal Service звернувся клієнт з проханням допомогти розірвати шлюб, який був зареєстрований в 2016 році. Складність питання полягала в тому, що шлюб був укладений з громадянином іншої країни, а на момент звернення до нас відносини з відповідачем не підтримувалися, що не дозволяло розірвати шлюб у позасудовому порядку.

Раніше ми вже розповідали, про те, яким чином можна розлучитись з іноземцем.

На підставі напрацьованої практики, наші юристи вивчили документи, надані клієнтом і підготували заяву до суду для відкриття провадження за останнім відомим місцем реєстрації відповідача. 21 березня 2018 року Бориспільським міськрайонним судом було винесено заочне рішення у справі № 359/8547/17, згідно якого позовні вимоги клієнта були задоволені в повному обсязі, а шлюб за участю іноземного елемента – розірвано.

Таким чином, виконання замовлення клієнта і повне вирішення питання про розлучення з іноземцем «під ключ» зайняло менше 3 місяців, а якщо врахувати новорічні та різдвяні свята – і того менше.

Вітаємо колег з черговою перемогою, нашим клієнтам бажаємо вірити в свої сили і пам’ятати, що юристи компанії Legal Service завжди готові підтримати вашу позицію, а наші послуги – це Швидко. Якісно. Зручно.

0 0 голосів
Рейтинг статті

Юристи LegalService
вирішать Ваше питання якісно і швидко

  Підписка
  Підписаться на
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі