Послуги юриста в суді

услуги юриста в суде

КОЛИ МОЖУТЬ ЗНАДОБИТИСЯ ПОСЛУГИ ЮРИСТА В СУДІ?

Ця послуга буде актуальна для Вас у таких випадках:

  • Ви не готові витрачати свій час на відвідування суду (наприклад, через завантаженість). Тим паче слухання часто призначають невчасно, переносять, що вимагає неодноразової Вашої присутності, відриває від роботи і звичайних справ;
  • Ви не хочете зустрічатися з другою стороною у справі;
  • Вам неприємна сама атмосфера судового розгляду (особливо часто зустрічається в сімейних спорах),
  • Ви не маєте практики звернення до судової інстанції і не знаєте як себе вести в ході судового розгляду тощо.

НАВІЩО ПОТРІБНІ ПОСЛУГИ ЮРИСТА В СУДІ?

Юрист покликаний захищати Вашу позицію і стежити за дотриманням Ваших прав неухильно. Іноді трапляється так, що позивач або відповідач беруть участь в засіданні спільно з представником. Цей варіант корисний у разі, коли юрист - представник може надати правову підтримку, а сторона - повноцінний учасник процесу. Послуги представництва юристом не обмежують Ваше право взяти участь у засіданні.

Послуги представника - юриста в цивільних судах - найбільш популярні.

ХТО МОЖЕ БУТИ ПРЕДСТАВНИКОМ В СУДІ?

Ваші права в суді може представляти будь-яка фізична особа, яку Ви наділите відповідними повноваженнями. Зверніть увагу, що свідки або інші сторони в справі - НЕ можуть бути Вашими представниками.

ЯКИМИ ПРАВАМИ БУДЕ НАДІЛЕНИЙ ЮРИСТ В СУДІ?

Юрист в суді наділений такими ж правами як і сторона процесу. Юрист може і подати позов, і заявляти різні клопотання, відводи. Що означає, що можна довірити своє питання професіоналам.

ЯК ПРИЗНАЧИТИ ЮРИСТА ДЛЯ ПРЕДСТАВНИЦТВА СВОЇХ ІНТЕРЕСІВ?

Оформлення представництва - це, перш за все, нотаріально (або іншим способом) завірена довіреність на ім'я повіреного і клопотання про залучення представника у справі. Документ на представлення позиції клієнта може бути підготовлений за 20 хвилин. Вартість такої довіреності в Києві 300-350 гривень (середня вартість), в регіонах 250-300 грн.

ЯКА ЦІНА І ЯК ВИЗНАЧИТИ ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ ЮРИСТА В СУДІ?

Представництво клієнтів в судах різних інстанцій нашими юристами - це професійна допомога за розумну плату! Вартість одного засідання без Вашої участі - 500 грн. Окремо враховується ціна підготовки правових документів! Визначити вартість послуг нашого фахівця можна самостійно, скориставшись калькулятором вартості послуг юриста. Якщо Ви вважаєте плату завищеною - ми підберемо варіанти вирішення Вашого питання дешевше!

Корисні матеріали:

Перегляньте інші статті по даній темі:

Вивчення матеріалів справи

Отримати рішення суду

Юристи LegalService
вирішать Ваше питання якісно і швидко