Перевірка нерухомості перед покупкою

Проверка недвижимости перед покупкой

Проверка недвижимости перед покупкой

Перевірка нерухомості перед покупкою не зможе на 100% захистити Вас від шахраїв, але звести цей ризик до мінімуму, цілком реальне завдання.

У зв'язку із зростанням цін на нерухомість, щасливі власники, які нарешті то назбирали на завітні метри і поспішають в'їхати в своє гніздечко, часто поспішають, економлять на послугах юриста і приймають необдумані рішення.

Передісторія

У компанію Legal Service звернувся клієнт з проханням допомогти вирішити ситуацію: в власність була куплена квартира, через рік невідомі люди постукали в двері і повідомили, що їм згідно договору дарування належить половина квартири і попередили, що краще «по-хорошому» з'їхати, або віддати  половину вартості квартири.

Допомогти в такій ситуації досить складно: необхідно задіяти максимально велику кількість учасників:

  • нотаріусів, які проводили операції з нерухомістю;
  •  

    попередніх власників;

  • поліцію (яка, як правило, не діє);
  • служби архітектури і містобудування, якщо мова йде про суперечку в адресі.

Так само необхідно з'ясовувати справжність документів з обох сторін, звертатися до суду, а потім в суді добиватися справедливості.  А якщо в родині живе маленька дитина і «силовий варіант» для Вас не варіант?  Та й хто захоче ризикувати здоров'ям?

Уникнути можливих неприємностей допоможе перевірка нерухомості перед покупкою.

Компанія Legal Service активно реагує на зміну кон'юнктури ринку і готова запропонувати нашим клієнтам послугу з перевірки нерухомості перед покупкою.

Що включає в себе перевірка нерухомості перед покупкою?

Ми живемо в інформаційному суспільстві і проводити будь-які незаконні дії з нерухомістю, не залишаючи слідів досить складно.

3 этапа перевірки нерухомості перед покупкою.

Перший етап. Ми починаємо роботу з перевірки даних про власника за всіма можливими реєстрами.  Звертаємо увагу не тільки на статус власника на сьогодні, але і його історію в ретроспективі.

Другий етап. Наступним кроком є збір інформації про сам об'єкт майбутньої угоди.  Ми перевіряємо за ким закріплено право власності, дивимося наявність всіляких обмежень і заборон на відчуження.  Так само важливим в момент покупки є встановити факт відсутності у Вашій квартирі таких сюрпризів як зареєстровані особи (ще складніше якщо малолітня дитина).  Слід зазначити, що у Вас, як нових власників навряд чи буде можливість зв'язатися з постояльцями за випискою.  Доведеться звертатися до суду.  Питання виписки займає в середньому півроку.  За цей час Ви будете оплачувати комунальні послуги, та ще й витратити на юриста..

Третій етап. Заключним етапом нашої роботи є супровід угоди купівлі-продажу у нотаріуса.  Ми детально вивчимо текст договору, знайдемо і звернемо Вашу увагу на «підводні камені», роз'яснимо простою мовою юридичну лексику.  Допоможемо уникнути рішень, які можуть спричинити в подальшому проблеми з угодою.  Підкажемо як краще оформити нерухомість.

Скільки коштує перевірка?

На момент написання статті послуга з перевірки нерухомості перед покупкою коштувала 4 000 грн.  і включала два етапи:

  •  2 000 грн.  - дистанційна перевірка власника і об'єкта нерухомості;
  •  2000 грн.  - супровід правочину у нотаріуса.

 Чекаємо Вас за адресою: м. Київ, вул. Грінченко 9 (поверх 3), метро Майдан Незалежності.

Вдалих і безпечних Вам угод!

З повагою і любов'ю до клієнтів

юрист , помічник адвоката Марія Рощина.

0 0 голосів
Рейтинг статті

Юристи LegalService
вирішать Ваше питання якісно і швидко

Підписка
Підписаться на
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі