Юридичне супроводження ОСББ

Юридичне супроводження ОСББ

Логічним продовженням створення ОСББ є організація його роботи. І тому можна консультуватися з іншими ОСББ, за типом а як у Вас це зроблено, а можна запросити у команду фахівців з досвідом роботи в даній сфері. Залучення до процесу юриста, що спеціалізується на питаннях ОСББ не тільки заощадить Ваш час і бюджет від ризикових рішень, але і допоможе реалізувати той потенціал, який відкривається в зв'язку зі створенням ОСББ.

Наша робота з юридичного супроводу ОСББ охоплює такі основні напрями: робота з корпоративними документами, робота з постачальниками послуг, надання консультацій, представництво в державних органах, комерційних компаніях.

Робота з внутрішніми документами

Діяльність ОСББ, як й іншого суб'єкта господарської діяльності пов'язана з необхідністю постійного складання різних документів. Для того, щоб документи, створені в результаті діяльності, виконували свої функції, а не були предметом судових розглядів, необхідна участь професійного юриста в їх складанні.

У зворотному ж випадку, існує ризик, що такі документи будуть віднімати час і ресурси ОСББ.

До таких документів відносять протоколів загальних зборів, правління, ревізійної комісії, інших статутних органів в разі їх створення, протоколи різних комісій і зборів.

Робота з постачальниками послуг, підрядними організаціями

Вибір надійного постачальника послуг - запорука нормального функціонування багатоквартирного будинку.

Для того, щоб вибрати постачальника житлових послуг можна скористатися платформою Prozzoro або укласти договір безпосередньо з постачальником, грунтуючись на рекомендаціях колег.

Слід визначити, що незважаючи на політику демонополізації, постачальниками комунальних послуг залишаються найбільші підприємства - електроенергія і теплова енергія - ДТЕК в особі афілійованих компаній, холодне водопостачання і водовідведення - відповідні водоканали.

Даним договорами слід дати юридичну оцінку, тому що від цього залежить за що ОСББ буде платити - тільки за забезпечення місць загального користування (МОП) або за споживання послуг в цілому по будинку - по загальнобудинкових лічильників.

Надання юридичних консультацій

Окремим напрямком юридичного супроводу є надання юридичних консультацій по різного роду питань, які виникають в процесі діяльності ОСББ.

Представництво в державних органах, комерційних компаніях

Хочете провести робочу зустріч в державній адміністрації? Є необхідність присутності на переговорах з постачальником житлово-комунальних послуг? Ми готові Вам допомогти. Наш юрист візьме участь в переговорному процесі, чи підтримає вашу позицію правовими аргументами, запропонує варіанти вирішення питання.

0 0 голосів
Рейтинг статті

Юристи LegalService
вирішать Ваше питання якісно і швидко

  Підписка
  Підписаться на
  guest
  0 Коментарі
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі