Юридична консультація

юридична консультація

ЩО В СЕБЕ ВКЛЮЧАЄ ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Консультація юриста - це лаконічні відповіді на різні життєві ситуації з використанням посилань на законодавство. Юридична консультація також необхідна в питаннях або проблемах з "дальнього кута".

Коли вирішення проблеми відкладене на довгі місяці і здається нереальним підступитися до нього - допоможе юридична консультація. Аліменти, розділ майна в цивільному шлюбі, позбавлення батьківських прав, суперечки у спадок, цивільні спори, банківські та житлові питання - не відкладайте на потім вирішення завдань, досвідчені юристи вже зараз знайдуть рішення до кожної з ситуацій. Навіть в разі, коли Ви надсилаєте документи до вивчення - ми працюємо строго конфіденційно. Це правило стосується всіх видів юридичних консультацій.

ЯК ВИДИ КОНСУЛЬТАЦІЙ МИ НАДАЄМО?

Отримати юридичну консультацію можливо: в офісі або дистанційно, за попередньою домовленістю або терміново, анонімно або надавши заздалегідь інформацію по Вашому питанню для вивчення юристами. Нашим клієнтам доступна юридична консультація з допомогою e-mail або по телефону. Для Вашої зручності ми продумали строкову юридичну консультацію c допомогою програми Viber. Отримувати відповіді на питання можна в режимі online від юриста-практика, який має в своєму розпорядженні достатній досвід і відповість відразу ж.

Телефон для зв'язку з Viber - 0953473495

КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО E-MAIL

Щоб отримати відповідь на Ваше питання, Вам не потрібно їхати в офіс, ви можете його відправити на адресу електронної пошти mail.legalservice.com.ua і Вам дадуть відповідь у вигляді такого ж листа. Юридична консультація по e-mail дозволить заощадити час і отримати в найкоротший термін відповіді на Ваше ситуації з посиланнями на правові норми.

ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО ТЕЛЕФОНУ

Якщо Ви з іншого регіону і хочете отримати нашу консультацію з юридичних питань - описані вище варіанти підходять Вам як нікому іншому.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЮРИСТА В ОФІСІ

Запрошуємо на юридичну консультацію при особистій зустрічі. Так само можливий варіант зустрічі з клієнтом в зручному для Вас місці.

НАВІЩО ПОТРІБНО ЗУСТРІЧАТИСЯ?

Є категорії справ, в яких дуже важливо розуміти що відчуває клієнт (емоційну складову). Сімейні юридичні консультації, наприклад по розірванню шлюбу або спадок викликають в клієнтах особливу чутливість і відповідальність, в таких випадках юридичну консультацію доцільніше отримати при особистій зустрічі.

Однак поспішаємо Вас запевнити, юридична консультація онлайн (e-mail, viber, телефон) буде надана Вам професійному рівні, що не поступаюся щем особистій зустрічі.

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ До ЮРИДИЧНОЇ КОНСУЛЬТАЦІЇ?

Щоб бесіда з юристом була максимально ефективною, рекомендуємо Вас трохи підготуватися. 3 прості речі допоможуть вибудувати успішний діалог з юристом. Адже кожен клієнт бажає отримати консультацію грамотно, офіційно і строго конфіденційно!

Продумайте як Ви опишіть ситуацію юристу.

Ми розуміємо і поважаємо Ваші почуття, однак просимо також згадати факти і їх послідовність.

Це важливо! Ми поговоримо на одній мові з Вами і не будемо "навантажувати" юридичною термінологією.

Постарайтеся продумати кілька основних і важливих питань, відповіді на які Ви хотіли б отримати.
Наприклад, ефективним буде для Вас якщо Ви описали ситуацію в листі, а далі вказали питання. Ми відповімо швидко наскільки це можливо.

Залиште свої контакти. Дуже часто юристу для правового аналізу ситуації недостатньо викладеної інформації. Ми готові будемо зв'язатися для уточнення обставин.

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЮРИДИЧНА КОНСУЛЬТАЦІЯ?

Ми працюємо чесно і абсолютно прозорі щодо клієнта. Тому вартість всіх наших послуг ми обговорюємо заздалегідь в 100% випадків! Замовити та отримати правову підтримку юриста Ви можете по телефону, через e-mail або залишивши заявку на сайті. Також в ході консультації ми прорахуємо вартість вирішення Вашого питання або ж зробіть це самостійно, використовуючи калькулятор юридичних послуг.

Нагадаємо, юридична консультація - перший крок на шляху до вирішення Вашого питання!

Перегляньте інші статті на цю тему:

Підготовка господарських договорів

Абонентське обслуговування

Юристи LegalService
вирішать Ваше питання якісно і швидко