Як перевірити контрагента?

проверить контрагента

Перед тим, як оформити бізнес партнерство обов’язково варто перевірити потенційного кандидата, адже в нинішній час все більше з’являється недобросовісних людей, у яких величезне бажання розбагатіти швидким і нечесним шляхом. Особливо актуально в нашій країні перевірити контрагента, Україна ж займає одне з лідируючих позицій в махінаціях різної складності та купівлі будь-яких папірців.
Якщо ви хочете бути впевненим у своєму партнері по бізнесу, вам не вистачає інформації про нього або ви бажаєте знати більше, ніж пише документація, компанія LegalService допоможе перевірити контрагента бездоганно, детально і в найкоротші терміни.

ЯКЩО ВИ ХОЧЕТЕ ПЕРЕВІРИТИ КОНТРАГЕНТА САМОСТІЙНО БЕЗКОШТОВНО,
ВИ МОЖЕТЕ ЗРОБИТИ ЦЕ ЗА ДОПОМОГОЮ РЕСУРСІВ, НАВЕДЕНИХ НИЖЧЕ

В єдиному державному реєстрі підприємств і приватних осіб-підприємців (ЕГРП)

(http://irc.gov.ua/ua/Poshuk-v-YeDR.html)

ви можете отримати дані про реєстр компанії, її код ЄДРПОУ, назва і дату останніх змін, ім’я та прізвище керівництва, статус потенційного партнера, а також дізнатися у кого є право підпису, а у кого його вже немає, особливо якщо це пов’язано з рішенням суду . Ви зможете перевірити контрагента і дізнатися вид діяльності компанії або приватної особи, контактні дані, інформацію про підрозділи, фондах, в яких перебуває на обліку, і багато іншої корисної інформації, частина з якої можна прочитати безкоштовно, але за розширені дані необхідно буде заплатити.

В єдиному державному реєстрі судових рішень (ЄДРСР) (http://www.reyestr.court.gov.ua) можна легко перевірити контрагента, і дізнатися не пред’являлися потенційному бізнес партнеру судові суперечки.

Також ви можете перевірити контрагента на стан банкрутства або проведенні аукціонів майна на таких інформаційних сайтах: http://vgsu.arbitr.gov.ua/pages/157 та http://bankrut.gov.ua/

За допомогою ресурсу «Єдиний реєстр нотаріусів та нотаріально завірених документів» (http://ern.minjust.gov.ua/pages/default.aspx) можливо перевірити контрагента на справжність усіх виданих довіреностей та нотаріально засвідчених правовстановлювальних документів.

В єдиному державному реєстрі осіб, притягнутих за корупційні правопорушення (http://corrupt.informjust.ua/),

можна перевірити контрагента на наявність судимості або дисциплінарних стягнень в даній галузі.

Не буде зайвим перевірити контрагента на сайті податкової інспекції України, де можна побачити чи немає у потенційного партнера податкового боргу. Щоб перевірити контрагента по ІПН просто достатньо перейти за такими адресами:
https://cabinet.sfs.gov.ua/cabinet/faces/index.jspx, http://sfs.gov.ua/businesspartner.

За даними Єдиного ліцензійного реєстру можна перевірити контрагента на наявність або відсутність ліцензії на роботу в даній сфері.

Як бачите, щоб перевірити контрагента безкоштовно, досить знати номер ЕГРП, який часто згадується в документах про співпрацю. І перш ніж що-небудь підписувати, досить витратити трохи часу, щоб добути необхідну інформацію, яка вбереже від можливих шахраїв або афер, а значить і від втрати особистих коштів та нервів. Ну а якщо у вас немає вільного часу, ви можете сміливо покластися на нас. Компанія LegalService буде рада перевірити контрагента для вас, і тим самим подбати про безпеку вашого бізнесу!

Перегляньте інші статті на цю тему:

Досудове врегулювання спорів

Правовий аналіз договорів

0 0 голосів
Рейтинг статті

Юристи LegalService
вирішать Ваше питання якісно і швидко

Підписка
Підписаться на
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі