Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Space Wars

Грати
Space Wars - це відео слот в онлайн казино Мелбет Україна, сюжет якого розгортається на 5 барабанах за участю 15 ігрових символів, що відповідають космічній тематиці. Цей слот не є повною копією відомого фільму: він швидше альтернативна версія всім відомої історії. Жвавою і захопливою гру робить наявність 40 ігрових ліній.

Виробник цього фантастичного ігрового автомата (барабанного відео слота) - компанія NetEnt. Співробітники організації під час розробки софту гри врахували всі побажання користувачів. Це стало причиною популярності Space Wars. Також на це вплинув і той факт, що відсоток виплат тут досягає цифри 96,8.

Як грати на автоматі

Політ в азартну пригоду на автоматі Space Wars починається з установки розміру ставки. На слоті на одну лінію можна поставити від 0,01 долара до 5 умовних одиниць. Таким чином, максимальна ставка в грі може дорівнювати 200 доларам (за умови, що будуть задіяні всі лінії).

Як у зорельоті, так і в слоті Space Wars передбачено автоматичний режим, за допомогою якого можна передоручити управління процесом, і розслаблено спостерігати за обертаннями.

А для нових гравців спеціально розроблено демонстраційний варіант гри. У ньому не потрібно робити ставки, використовуючи справжні гроші: це ж фантастичний слот, а значить і валюта теж несправжня. Для тренування навичок гри демо-версія хороша, тільки заробити за допомогою неї не вийде.

Грати на слоті Space Wars просто завдяки зручній панелі управління, яка зрозуміла навіть для гравців-початківців. На ній розташовані найважливіші клавіші:

  • кнопка круглої форми по центру екрана запускає обертання;
  • клавіша Level відповідає за ставку на спін;
  • кнопка Coin Value дає змогу вибрати гідність монет.
  • Bet max налаштовує на гру за максимальної ставки;
  • кнопка Play table відкриває гравцям інформацію про таблицю виплат;
  • клавіша Auto play відповідає за ввімкнення автоматичного режиму гри.

Символи та коефіцієнти

Space Wars - це ігровий автомат із 15 тематичними символами. Серед них є як звичайні, так і спеціальне зображення. Це дикий символ - напис Wild. Сам по собі він нічого не вартий, але в поєднанні з іншими іконками може принести великі гроші. Випасти такий символ може тільки на парних барабанах.

Крім нього в грі більше немає спеціальних символів, таких як символ розкиду. Але натомість є багато звичайних символів, які, при випаданні в кількості 3, 4 або 5 однакових зображень, приносять бажаний дохід.

  • Маленькі круглі монстри - від 4 до 60 монеток.
  • Монстри схожі на восьминогів - від 20 до 400.
  • Триокі монстри - від 10 до 175.
  • Червоний галактичний кристал - від 30 до 1000.

Безкоштовні обертання

В ігровому апараті Space Wars передбачені безкоштовні обертання. Але оскільки сама гра незвичайна, то й ця опція теж нетривіальна. Тут після того, як будь-яка комбінація стала виграшною, усі символи, що в ній були, потрапляють до колби, в якій відбувається процес їхнього розмноження. Після цього всі вони повертаються на барабани, і відбувається ще одне безкоштовне обертання

Джекпоты

К сожалению, рассчитывать на прогрессивный джекпот в аппарате Space Wars не приходится.

Риск игра

В Space Wars отсутствует возможность увеличить свой выигрыш в несколько раз благодаря риск игре. Поэтому после удачного раунда выигрыш просто переходит на депозитный счет игрока.

Бонусная игра

В Space Wars бонусной игры нет.

Выводы

Space Wars – это игровой автомат, который заслуживает пристального внимания хотя бы потому, что имеет большой размер максимальной ставки, чем не могут похвастаться слоты Копилка, Блэйд, Пушка и прочие.

Также по количеству игровых линий слоту Space Wars уступают автоматы The Ming Dynasty, Gnome, Gladiator, Book of Ra, Sharky, Magic Princess, Diamond Trio и др.

X
ГРАТИ БОНУС