Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Sevens And Fruits

Грати
Сучасні можливості комп'ютерної графіки вражаючі, тим дивніше побачити в переліку новинок 2018 року ігровий автомат Sevens And Fruits від Playson в Melbet Casino. Сімки І Фрукти, які використовував розробник як елементи, - традиційний набір ретро-слотів. Тільки чітка барвиста графіка і зручна панель управління видають сучасність цієї програми. Підштовхнула до ідеї випустити саме таку модель популярність гаджетів чи це пояснюється зростанням уваги до ретро-версій ігор, невідомо. Але популярність новинки показує, що ігровий апарат дійсно заслуговує на увагу.

Основний раунд гри

Стилізація під ретро-машину дотримується практично в усьому. Онлайн-слот за традицією отримав всього п'ять активних ліній на п'яти барабанах. Основною призовою комбінацією вважається трійка ідентичних символів з лівого боку ігрової сітки. Виняток - картинка з вишнею, знову ж таки за традицією. Їм достатньо стати в пару, щоб принести гравцеві гроші. Жодних додаткових способів збільшити отримане від ігор на лініях не передбачено: одразу після зупинки барабанів і демонстрації всіх виграшних комбінацій усі нараховані кошти надходять на ігровий рахунок автомата.

Як і всі продукти Playson, слот представлений у демо-версії та режимі гри на гроші. Механіка версій ідентична: це дає змогу потренуватися, виробити стратегії та перевірити рівень віддачі. Офіційно RTP не оголошено, але тестери вирахували коефіцієнт як 96,5%. Для сучасної азартної онлайн-індустрії це рівень не максимальний, але вище середнього.

Таблиця виплат

Ретро-слоти цікаві не тільки спрощеним геймплеєм і низькою вимогливістю до ресурсів пристрою, а й рівномірністю віддачі від прокручувань. Відсутність бонусних ігор і ризик-раундів на перше місце виводить віддачу саме від спінів. За комбінації на лініях можна отримати:

  • 200 еквівалентів ставки за 5 вишеньок, слив, апельсинів і лимонів;
  • 500 принесуть виноград і кавуни, якщо випадуть по всій лінії;
  • 5 000 дадуть 5 червоних сімок - це умовний джекпот;
  • 250 умовних монет принесуть зірки, коли встануть у будь-якому положенні.

Бонусна гра

Єдиним спеціальним символом, умовно названим Скаттером, є піктограма зірки. Розкид грає в будь-якому положенні на полі, але безкоштовних прокручувань і якихось інших нагород ці комбінації не приносять. Бонусних ігор в азартному апараті Sevens And Fruits також не передбачено. Уся гра сконцентрована саме на прокрутках, що робить виграші на цьому слоті прогнозованими і менш залежними від удачі.

X
ГРАТИ БОНУС