Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Lucky Lady’s Charm

Грати
Під час відпочинку ми бажаємо втекти від проблем і турбот подалі, надіти рожеві окуляри та бачити все в мрійливих образах. Нові автомати Мелбет на реальні гроші Lucky Lady's Charm дадуть змогу відволіктися від рутини і приміряти романтичні ролі. На полі раз у раз з'являтимуться вісники удачі, які притягують магнітом фортуну до гравця.

Як активувати спіни в автоматі

Lucky Lady's Charm - ігровий автомат із досить яскравим оформленням, що дивує, як жіночу сторону, так і чоловічу. На полі пристрою гравець побачить п'ять барабанів і знизу функціональну панель, де можна вибрати бажані параметри. Головними компонентами є активні лінії, число яких варіюється від 1 до 9, і кількість монет для ставки з граничним числом у 100 жетонів.

Грати на гроші обирають досвідчені гравці, хто на власному досвіді переконався в надійності та прибутковості розваги. Але новачки в клубі або на дзеркалі мають можливість тестувати модель у демо версії. Опція доступна без реєстрації. Ігровий автомат Лакі Леді Шарм познайомить із культурою прибуткових розваг, де за комбінацію за участю трьох картинок нараховується приз.

Ігровий автомат Lucky Lady's Charm: переваги

Ігрові апарати Лакі Леді Шарм вітають азартних гравців у партії на ризик, яка активується після кожної вдалої комбінації. Завдання в грі вибрати колір карти за допомогою відповідної кнопки. Отримуєте 15 спінів, під час яких доступно грати безкоштовно, якщо на полі з'являться три картинки з функцією скатер. Спеціальний символ представляє зображення з рожевою кулею.

У казино представлені ігрові автомати неймовірної якості. Кожен зразок має фірмове наповнення. Цей онлайн пристрій дасть змогу подивитися на гру через призму рожевих окулярів, ефект вас вразить, а отримані призи чекатимуть виведення на персональному рахунку, який під опікою дзеркала.

X
ГРАТИ БОНУС