Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Bananas Go Bahamas

Грати
В ігровому апараті Bananas Go Bahamas головними героями є веселі фрукти, які вирушають на відпочинок разом з казино Мелбет. Розкішні пляжі, дорогі яхти, тепле море - все це можна побачити, приєднавшись до них у слоті Банани Їдуть На Багами. Апарат має 5-барабанну структуру ігрового поля. Емулятор вирізняється якісною графікою, хорошими коефіцієнтами, а також яскравим оформленням. Багато геймерів погодяться з тим, що ці параметри є основними у виборі відповідного слота.

Основний раунд гри

В автоматі є 5 барабанів і 9 ігрових ліній. На лінію може бути поставлено від 1 до 100 доларів. Відповідно, сумарна ставка на спін може досягати 900 кредитів. Виграшні комбінації формуються з 3 і більше ідентичних картинок, які випадають на активній лінії. Усі вдалі поєднання складаються зліва направо. У послідовності має бути присутнім якомога більше однакових символів. Розмір виплати визначається шляхом множення ставки на спеціальні коефіцієнти (максимальний становить *9000). Збільшивши ризики до 100 монет можна виграти максимальний приз. Для того, щоб встановити максимальну ставку, геймеру необхідно клікнути на клавішу "Bet Max".

Спеціальні символи

В автоматі присутні звичайні символи: кавун, полуниця, манго, кокос, ананас. Деякі з них віддають перевагу активному відпочинку (водні лижі, гра на барабанах, плавання з аквалангом). Іншим героям до душі більш спокійний відпочинок. Комбінації також формують гральні карти. Що стосується спеціальних символів, вони виконують такі функції:

  • формують комбінації;
  • замінюють прості символи для отримання виграшу.

Дикий символ - це веселий банан. Він здатний замінювати будь-які зображення для формування виграшних сполучень (крім Скаттера). Призи за ігрову лінію за участю банана подвоюються, порівняно з номіналом. Валіза з написом "Bahamas" - Скаттер. Ці символи приносять виграші незалежно від розміщення на барабанах. Три і більше символів Скаттер дають змогу здійснити 15 безкоштовних обертань.

Бонусна гра

У разі випадання 3 і більше символів Скаттер геймер отримує 45 бонусних спінів. Отримані призи протягом безкоштовних спінів будуть множитися на 3. Безкоштовні обертання можуть запускатися знову, якщо на полі знову з'явиться оптимальна кількість валіз із речами. Ще одна можливість збільшення виграшу - участь у ризикованому раунді. Він запускається після натискання клавіші "Gamble". Геймеру в цьому випадку доведеться вгадати колір закритої карти. Успішна гра буде оплачена в подвійному еквіваленті. Однак єдина невірна відповідь позбавить гравця останньої винагороди.

X
ГРАТИ БОНУС